Vážení rodiče,  

Máme za sebou pandemii virem Covid19 (coronavirem).

V ordinaci jsme v běžných ordinačních hodinách. Neplatí původní rozdělení na zdravé a nemocné. Do odvolání vyšetřujeme denně nejdříve zdravé pacienty v poradně a potom nemocné pacienty.

S nemocnými pacienty je stále potřeba se telefonicky, nebo mailem domluvit předem o termínu vyšetření.

Poradna běží standardně, vždy před ošetřováním nemocných.  Žádám Vás, aby jste přicházeli do poradny pouze s dítětem, které přichází k vyšetření. Není možné vašim dětem v ordinaci poskytnout hračky, ani je nechat po ordinaci běhat a na vše sahat. ve vlastním zájmu vás prosím o přechodné respektování těchto pravidel. S jedním dítětem přichází do ordinace jeden rodič.Pokud vyšetřujeme dvě děti, podle možnosti je potřeba oba rodiče.

NEMOCNÍ PACIENTI

Pacienti s respiračními projevy a horečkou budou telefonicky objednáni na konec pracovní doby.

Volejte, jsem vám k dispozici dle ordinačních hodin. Telefonické konzultace. Mailové konzultace. Videokonzultace (whatsapp, skype).

Různá potvrzení a OČR si vyžádejte telefonicky  a nechoďte do ordinace bez předchozí domluvy a objednání.

RECEPTY vám pošleme elektronicky.


Vážení pacienti,

Z důvodu stavebního záboru na pozemku parkoviště před naší ordinací není v současnosti parkování před ordinací možné.Stavba bude trvat 2 roky.

Snažili jsme se a snažíme se hledat řešení, prosím o Vaši trpělivost, evtl. o pomoc v komunikaci s univerzitou.  Parkování prozatím v ulici U kříže a jestli jezdíte s miminkem, budete potřebovat kočárek!

Děkuji za pochopení.

Szitányi

 

 

Vítejte na stránkách Ordinace MUDr. Natálie Szitányi.

 

Ordinace poskytuje péči praktického lékaře pro děti a dorost a péči dětského gastroenterologa.

Našimi smluvními pojišťovnami jsou VZP,OZP, VoZP, Poj. MVČR, ČPZP.