Vážení rodiče, 

 

Očkování dětí proti covid19 prozatím neprovozujeme.

Podrobně v sekci očkování.

  

Pravidla platná při ošetřování pacientů k  1.9.2021:

  • Poradny běží vždy dopoledne, nemocné pacienty ošetřujeme prozatím vždy až po pacientech zdravých pouze na základě objednání. Pokud je Vaše dítě nemocné, mailem, telefonem, nebo SMS nás kontaktujte.
  •  
  • PORADNA: V případě rýmy nebo kašle dítěte, nebo  doprovázející osoby, nebo v případě kontaktu s covid19 ZRUŠTE, prosím, svůj termín v poradně formou SMS a mailu. Buďte ohleduplní k těm, kteří přícházejí do poradny po Vás. Pokud termín rušíte, prosím, dle možností alespoň 1 den před vyšetřením.
  • V případě návratu z dovolené z červené, nebo černé země Vás žádám, aby jste v případě nemoci dítěte nejdříve absolvovali PCR test, potom návštěvu ordinace.
  • Nemocné pacienty objednávejte stále mailem, telefonicky. Nechoďte do ordinace bez objednání.
  •  
  • Do čakárny a ordinace NEVSTUPUJTE, pokud jste si vědomi, že jste byli v kontaktu s Covid19.  Sestra po zazvonění na branku vyjde ke dveřím a vyřídí váš požadavek, pokud nebylo možné ho vyřídit telefonicky a korespondenčně. 
  • Při čekání na různá potvrzení využijte možnost lavičky před ordinací a nevstupujte, prosím,  do prostor ordinace.
  • Kontakt s Covid19, nebo diagnostikovanou nemoc hlašte telefonicky, ordinaci nenavštěvujte.Žádanku vám do systému pošleme elektronicky. Ošetření člena rodiny v případě péče o dítě bohužel nejde vystavit elektronicky. Podrobnější pokyny ohledně karantény v sekci aktuality.
  • Sourozence vyšetřovaných dětí ponechejte dle možností doma. V případě potřeby si do čekárny přineste vlastní hračky.

 

Děkuji Vám za pochopení.                                      Szitányi

 

NEMOCNÍ PACIENTI

Prozatím všechny pacienty objednávejte u sestry telefonicky, nebo mailem. Samozřejmě pacienty ošetřujeme, ale po předchozí domluvě.

V případě jednoduché rýmy bez dalších projevů pacienty není nutné v ordinaci vyšetřovat.     

RECEPTY vám pošleme elektronicky.


Různá potvrzení si vyžádejte hlavně mailem. K jejich vyzvednutí budete vyzváni formou SMS cca do 5 dnů od podání.

 

Žádanky na PCR testy v případě kontaktu s osobou Covid19 pozit vyřizujeme elektronicky.

Vážení pacienti,

Z důvodu stavebního záboru na pozemku parkoviště před naší ordinací není v současnosti parkování před ordinací možné.  Parkování prozatím u Metra Jinonice, nebo v ulici U kříže. Jestli jezdíte s miminkem, budete potřebovat kočárek! Stavbu je nutné obejít až k Základní škole Tyršově.

Děkuji za pochopení.

Szitányi